Nagłówek strony

Przejdź do strony głównej

Biuletyn Informacji Publicznej

Urzędu Gminy Świdnica
  • BIP
  • Godło RP
ˆ

Wybory Prezydenta RP 2020

Szczegóły informacji

KOMUNIKAT Komisarzy Wyborczych Zielonej Górze I i II z dnia 12 lutego 2020 r. o miejscu, czasie i terminie przyjmowania zgłoszeń zamiaru głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych

Informacja ogłoszona dnia 2020-02-14 07:08:53 przez Krzysztof Noga, informacja należąca do archiwum

Akapit nr 1 - brak tytułu

Zgodnie z właściwością terytorialną Komisarze Wyborczy w Zielonej Górze I i II przyjmują zgłoszenia zamiaru głosowania korespondencyjnego osób uprawnionych do udziału w wyborach Prezydenta RP na obszarze powiatów: krośnieńskiego, nowosolskiego,świebodzińskiego zielonogórskiego Wschowskiego, żagańskiego, żarskiego oraz miasta na prawach powiatu Zielona Góra.
Zgłoszenia przyjmowane są codziennie w siedzibie Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Zielonej Górze - budynek Urzędu Marszałkowskiego, ul. Podgórna 7, pokój 203 (II piętro), tel/fax 68 320 24 48 codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach: od 7.30 do 15.30 .
Termin zgłoszenia komisarzowi wyborczemu zamiaru głosowania korespondencyjnego upływa w dniu 27 kwietnia 2020 r. (termin wydłużony w związku z art. 9 § 2 Kodeksu Wyborczego). W razie wysłania dokumentów pocztą o dotrzymaniu terminu rozstrzyga data wpływu przesyłki do Komisarzy Wyborczych w Zielonej Górze I i II. Zgłoszenie, może być dokonane ustnie, pisemnie, telefaksem lub w formie elektronicznej ( ).
Zgłoszenie powinno zawierać: nazwisko i imię (imiona), imię ojca, datę urodzenia, numer ewidencyjny PESEL wyborcy niepełnosprawnego, oświadczenie o wpisaniu tego wyborcy do rejestru Wyborców w danej gminie, oznaczenie wyborów, których dotyczy zgłoszenie, a także wskazanie adresu, na który ma być wysłany pakiet wyborczy.
Do zgłoszenia, dołącza się opinię aktualnego orzeczenia właściwego organu orzekającego o ustaleniu stopnia niepełnosprawności.
Wzór zgłoszenia w załączeniu.

Załączniki

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Gmina Świdnica
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2020-02-14
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Wójt
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2020-02-14 07:03:20
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Krzysztof Noga
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2020-02-14 07:08:53
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Krzysztof Noga
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2020-06-04 13:55:56
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
1327 raz(y)