Rada Gminy Świdnica - kadencja VII - Rada Gminy - Gmina Świdnica
ˆ

Rada Gminy

Szczegóły informacji

Rada Gminy Świdnica - kadencja VII

Data wprowadzenia informcji do BIP: 2014-12-03 15:00:47 Informacja ogłoszona dnia 2014-12-03 15:00:57 przez Krzysztof Noga

Akapit nr 1 - brak tytułu

1. Wojtkowiak Marta Ewa
2. Białek Maciej Piotr - wiceprzewodniczący
3. Wadecki Wiktor Mirosław
4. Madej Eliasz - przewodniczący
5. Janek Danuta
6. Bursztyn Marek Stefan
7. Tarczewska-Sierko Maria Anna
8. Przykuta Teresa
9. Gałat Halina Julia
10. Surynt Małgorzata Dorota
11. Pańtak Małgorzata Ewa
12. Cymbała Dorota
13. Kokulewska Jolanta Dorota
14. Wiler Karol Julian
15. Bitka Jan
 
Okręg wyborczy Nr 1 Świdnica: Chabrowa, Długa, Makowa, Rumiankowa, Wypoczynek, Spacerowa, Myśliwska 
Imię i nazwisko: Wojtkowiak Marta Ewa
Funkcje pełnione w radzie: członek Komisji Rewizyjnej, członek Komisji Mienia i Budżetu
Kontakt: 
 
Okręg wyborczy Nr 2 Świdnica: Krótka, Obwodowa od 15 do 23, Ogrodowa, Parkowa, Sadowa, Sportowa 
Imię i nazwisko: Maciej Białek 
Funkcje pełnione w radzie: Wiceprzewodniczący Rady Gminy, członek Komisji Mienia i Budżetu, członek Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Spraw Społecznych, Sportu i Rekreacji
Kontakt: 
 
Okręg wyborczy Nr 3 Świdnica: Cisowa, Dębowa, Drzymały, Kościuszki, Leśna, Lipowa, Obwodowa 4, Piaskowa, Sosnowa, Świerkowa, Klonowa 
Imię i nazwisko: Wadecki Wiktor Mirosław
Funkcje pełnione w radzie: członek Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Spraw Społecznych, Sportu i Rekreacji, oraz członek Komisji Rolnictwa, Środowiska i Rozwoju Lokalnego
Kontakt:  , Tel. 665 030 128
 
Okręg wyborczy Nr 4 Świdnica: Boczna, Bunkrowa, Cicha, Grzybowa, Kosynierów, Łąkowa, Mieszka I, Miła 
Imię i nazwisko: Eliasz Madej 
Funkcje pełnione w radzie: Przewodniczący Rady Gminy 
Kontakt:  
 
Okręg wyborczy Nr 5 Łochowo, Piaski 
Imię i nazwisko: Janek Danuta
Funkcje pełnione w radzie: członek Komisji Mienia i Budżetu oraz członek Komisji Rolnictwa, Środowiska i Rozwoju Lokalnego
Kontakt: tel. 782 976 864
 
Okręg wyborczy Nr 6 Buchałów, Orzewo, Radomia 
Imię i nazwisko: Bursztyn Marek Stefan 
Funkcje pełnione w radzie: Przewodniczący Komisji Rolnictwa, Środowiska i Rozwoju Lokalnego, członek Komisji Mienia i Budżetu
Kontakt: 
 
Okręg wyborczy Nr 7 Drzonów, Wirówek 
Imię i nazwisko: Tarczewska-Sierko Maria Anna
Funkcje pełnione w radzie: członek Komisji Mienia i Budżetu oraz członek Komisji Rolnictwa, Środowiska i Rozwoju Lokalnego
Kontakt:    Tel. 609 543 011
 
Okręg wyborczy Nr 8 Słone
Imię i nazwisko: Teresa Przykuta 
Funkcje pełnione w radzie: Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Spraw Społecznych, Sportu i Rekreacji, członek Komisji Mienia i Budżetu
Kontakt:  

Okręg wyborczy Nr 9: Grabowiec, Lipno 
Imię i nazwisko: Gałat Halina Julia
Funkcje pełnione w radzie: członek Komisji Mienia i Budżetu oraz członek Komisji Rolnictwa, Środowiska i Rozwoju Lokalnego
Kontakt: 
 
Okręg wyborczy Nr 10 Koźla
Imię i nazwisko: Surynt Małgorzata Dorota
Funkcje pełnione w radzie: członek Komisji Rewizyjnej, oraz Komisji Rolnictwa, Środowiska i Rozwoju Lokalnego
Kontakt:  ,  Tel. 601 375 857 
 
Okręg wyborczy Nr 11 Letnica: 1-64
Imię i nazwisko: Pańtak Małgorzata Ewa
Funkcje pełnione w radzie: członek Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Spraw Społecznych, Sportu i Rekreacji, oraz członek Komisji Rolnictwa, Środowiska i Rozwoju Lokalnego
Kontakt:    Tel. 697 084 941, Letnica 40
 
Okręg wyborczy Nr 12 Letnica od 65 do końca, Dobra 
Imię i nazwisko: Dorota Cymbała
Funkcje pełnione w radzie: Przewodnicząca Komisji Mienia i Budżetu, członek Komisji Rolnictwa, Środowiska i Rozwoju Lokalnego
Kontakt:     Tel. 661 053 312
Inne dodatkowe informacje: wykształcenie wyższe - licencjat z administracji, magisterskie z politologii. Jestem Członkiem Stowarzyszenia Wspólna Letnica, aktywnie staram się brać udział we wszystkich imprezach organizowanych czy to przez Radę Sołecką, czy też przez Stowarzyszenie staram się w miarę swoich możliwości pomóc i wspierać.
 
Okręg wyborczy Nr 13 Wilkanowo: Kosowa, Kukułcza, Orla, Pawia, Piaskowa, Sokola, Sowia, Strusia, Szkolna  
Imię i nazwisko: Kokulewska Jolanta Dorota
Funkcje pełnione w radzie: członek Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Spraw Społecznych, Sportu i Rekreacji, oraz członek Komisji Rolnictwa, Środowiska i Rozwoju Lokalnego
Kontakt:
 
Okręg wyborczy Nr 14 Wilkanowo: Brzozowa, Dolina Zielona, Ogrodnicza, Strumykowa, Wiśniowa, Przysiółek Rybno
Imię i nazwisko: Wiler Karol Julian
Funkcje pełnione w radzie: przewodniczący Komisji Rewizyjnej, członek Komisji Rolnictwa, Środowiska i Rozwoju Lokalnego
Kontakt:  , Tel. 607 404 730
 
Okręg wyborczy Nr 15 Wilkanowo: Akacjowa, Jagodowa, Kościelna, Krótka, Osiedle Przylesie, Polanka, Wandy Komarnickiej
Imię i nazwisko: Jan Bitka  
Funkcje pełnione w radzie: członek Komisji Rewizyjnej, członek Komisji Rolnictwa, Środowiska i Rozwoju Lokalnego
Kontakt: 
Inne dodatkowe informacje: wykształcenie wyższe techniczne (inż elektryk), w Wilkanowie mieszkam od 2002 roku.
 
Uwaga na podstawie uchwały Rady Gminy Świdnica nr XXIII/134/12 z dnia 24.010.2012r. w sprawie podziału Gminy Świdnica na okręgi wyborcze oraz ustalenia ich granic, numerów i liczby radnych wybieranych w każdym okręgu dokonuje się podziału Gminy Świdnica na 15 jednomandatowych okręgów wyborczych.

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację: Gmina Świdnica
Osoba, która wytworzyla informację: Agata Pańtak Data wytworzenia informacji: 2014-12-03 00:00:00
Osoba, która odpowiada za treść: Agata Pańtak Data wprowadzenia do BIP 2014-12-03 15:00:47
Wprowadził informację do BIP: Krzysztof Noga Data udostępnienia informacji: 2014-12-03 15:00:57
Osoba, która zmieniła informację: Krzysztof Noga Data ostatniej zmiany: 2018-06-07 13:02:55
Artykuł był wyświetlony: 5963 raz(y)

Nagłówek strony

  • BIP
  • Godło RP
herb

Biuletyn Informacji Publicznej

Urzędu Gminy w Świdnicy